Viso skelbimų: 1518, Skelbimų šiandien: 286, Viso peržiūrų: 316325

eLangas.lt

DUK

  
  • Jei pastėbejote kokiu nors klaidų ar turite pasiūlymu dėl svetainės tobulinimo butinai praneškite el.paštų info@elangas.lt Dekui
  • Ar eLangas.lt portale galima skelbtis be registracijos?

Ne. Jūsų patogumui elangas.lt portale paruošta vartotojo paskyra. Tai patogus ir greitas skelbimų ir Jūsų sąskaitos valdymos. Registracija užtrunko vos kelios sekundes.

  • Kaip tapti registruotu eLangas.lt portalo vartotoju?

elangas.lt portalo viršuje spauskite mygtuka "Prisijungti" , ir suveskite visus reikalingos duomenys esančius po užrašų "Registracija". Jūsų paskyra bus automatiškai aktyvuota per kelias sekundes.

  • Ką daryti pamiršus eLangas.lt portalo paskyros slaptažodį?

Spauskite šią nuorodą "Priminti slaptažodį"   ir įveskite savo el.pašto adresą.

  • Po prisijungimo nerandu savo skelbimų.

Visi Jūsų patalpinti skelbimai yra viršutiniame meniu "Mano Sąskaita". Užvedus pelę, pasirodys meniu pasirinkimas: Mano skelbimai, Mano katalogas, Nustatymai ir Atsijungti.

  • Kiek laiko galioja skelbimas?

eLangas.lt portale skelbimas galioja 60 kalendirnių dienų (2 mėnesius).

  • Kaip pratęsti skelbimo galiojimą?

Prisijunkite prie savo eLangas.lt paskyros ir nueikite į meniu skyreli Mano sąskaita -> Mano skelbimai, prie skelbimo kuri norite pratęsti galiojimo laiką, spauskite „Pratęsti“. Skelbimo galiojimo laikas pratęsiamas dviem mėnesiams.

  • Ar galima talpinti vienodus skelbimus?

Ne. Tokie skelbimai bus ištrinami o vartotojui bus uždrausta naudotis eLangas.lt portalų, net jeigu juos patalpino skirtingi vartotojai. naudokite skirtingas antraštės ir tekstus skelbimams.

  • Kur kreiptis, jei pastebėjau klaidą eLangas.lt portale?

Paskambinkite eLangas.lt pagalbos telefonų +370 658 67878 arba parašykite el.paštų info@elangas.lt
Taip pat galite pasinaudoti kontaktų formą


Patarimai talpinantiems skelbimus


Skelbimo pavadinimas, antraštė:  Turi būti trumpa, aiški iki 60 simbolių. Paminėkite parduodamą daiktą, paslaugą ar įmonę.

Skelbimo tekstas: Trumpas daikto ar paslaugos aprašymas, taip pat aprašykite visus privalumus, sąlygas ir kuo šis daiktas arba paslauga gali būti naudinga pirkėjui. jei turite daugiau paslaugų ar daiktų trumpai aprašykite, ką dar galite pasiūlyti pirkėjui.

Kontaktinė informacija:
Įrašykite kuo daugiau būdų susisiekti su Jumis. Jei turite www adresą - nepamirškite įrašyti, taip pirkėjas galės peržiūrėti visas Jūsų siūlomas paslaugas ir prekes.

Nuotraukos. Tam, kad Jūsų skelbimas butu matomesnis naudokite skelbimui nuotraukas. elangas.lt portale Jus galite patalpinti iki 12 nuotraukų.Jei Jums reikalingos skelbimo talpinimo paslaugos arba nežinote kaip sukurti skelbimo tekstą, mielai padėsime ir patarsime.
* DUK bus dar pildomas